Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Masini de spalat si masini de uscat rufe
- Număr anunț
- SCN1167130
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278.319,32 RON
- Valoare atribuită
- 276.460 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.08.2025 14:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1127200
- Termen limită
- 05.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1253954
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini(semnat).pdf
- FisaDate_DF1253954.pdf
- Formulare 2025..doc.p7s
- Model Contract de furnizare..doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M & M FRIMAR SRL CUI RO15290794
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALTEX ROMANIA SRL CUI 2864518
Valoare atribuită
276.460 RON
din 278.319,32 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.859,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.