Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Autovehicul hibrid in cadrul proiectului ”ROHU00634 – SAFE – Together for a Safer Area”
- Număr anunț
- SCN1167177
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
- Furnizor / câștigător
- AUTO BARA & CO SRL (CUI 6733663)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.966,94 RON
- Valoare atribuită
- 123.380 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2025 10:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1126720
- Termen limită
- 10.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1253952
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si specificatie tehnica-signed.pdf
- FisaDate_DF1253952.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract-signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO BARA & CO SRL CUI RO 6733663
Valoare atribuită
123.380 RON
din 123.966,94 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 586,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.