Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,9% sub estimat
„INTERVENTII DE REABILITARE LA TURNUL SFATULUI”
- Număr anunț
- SCN1167175
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
- Furnizor / câștigător
- DECORINT S.R.L. (CUI 21179945)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.052.461,95 RON
- Valoare atribuită
- 7.701.883,74 RON 14,9% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2025 09:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1128809
- Termen limită
- 09.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1253922
Documente
Documentația de atribuire
- 1_C1_II.2. DG Turn_28.05.25_semnat-semnat.pdf.p7s
- 2.1_5.6 PT_Parte scrisa arhitectura (GE 26 luni+imunizare+dnsh)+CS+Referate-semnat.pdf.p7s
- 2.2_5.7 PT_Parte desenata PT TS - arhitectura-semnat.pdf.p7s
- 3.1_5.8 PT_rezistenta_ parti scrise - complet-semnat.pdf.p7s
- 3.2_5.9 PT_rezistenta_parti desenate scanate (inclusiv ansamblu scari)-semnat.pdf.p7s
- 4.1_5.10 PT_Instalatii (IE+Antiefractie) - Parti scrise+Referat-semnat.pdf.p7s
- 4.2_5.11 PT_Instalatii (IE+Antiefractie) - Parti desenate-semnat.pdf.p7s
- 5_5.15 PT_Referate de verificare-semnat.pdf.p7s
- 6_5.5 PT_Avize si acorduri-semnat.pdf.p7s
- 7.1 DTAC + Autorizatie de construire_semnat-semnat.pdf.p7s
- 7.2_ETF1.34.c Documentatie DTOE-semnat.pdf.p7s
- 8.1_F-uri actualizate fara valori-semnat.pdf.p7s
- Anexa contract - CONVENTIE SSM cu AG-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini executie lucrari_Reabilitare TS-semnat.pdf.p7s
- Contract executie_Interventii de reabilitare la Turnul Sfatului-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1253922.pdf
- Model formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DECORINT S.R.L. CUI RO 21179945
Asociați 1
DOMINO CONSTRUCT EXPERT SRL CUI RO27843529
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Asociați 1
PROFESIONAL CONSTRUCT SRL CUI 23947900
Valoare atribuită
7.701.883,74 RON
din 9.052.461,95 RON estimat
14,9%
Adjudecat la 85,1% din estimat · economie 1.350.578,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.