Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Instrumentar chirurgical
- Număr anunț
- SCN1167222
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 388.360 RON
- Valoare atribuită
- 388.023 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2025 12:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1127001
- Termen limită
- 08.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1253996
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini instrumentar.pdf.p7s
- FisaDate_DF1253996.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
388.023 RON
din 388.360 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 337 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.