Atribuită Anunț de participare

Contract de achizitie de produse - Complet videowall

Număr anunț
SCN1167195
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01769 Bacau (CUI 4670364)
Furnizor / câștigător
GBC EXIM SRL (CUI 14916025)
Cod CPV
32322000-6 · Echipament multimedia (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495.867,77 RON
Valoare atribuită
495.865 RON
Data publicării
27.08.2025 07:49
Anunț de atribuire
SCNA1126176
Termen limită
09.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254033

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GBC EXIM SRL CUI RO 14916025

Valoare atribuită

495.865 RON

din 495.867,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.