Atribuită
Anunț de participare
Vaccinuri pentru uz veterinar
- Număr anunț
- SCN1167278
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- ANTEM TOTAL TRADING SRL (CUI 18542276)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.982 RON
- Valoare atribuită
- 44.982 RON
- Data publicării
- 28.08.2025 11:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1125680
- Termen limită
- 08.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1254118
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini vaccin antirabic-signed.pdf
- FisaDate_DF1254118.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti-signed.pdf
- Model contract frunizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTEM TOTAL TRADING SRL CUI RO18542276
Valoare atribuită
44.982 RON
din 44.982 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro