Atribuită Anunț de participare

Vacutainere

Număr anunț
SCN1167271
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
28.08.2025 09:53
Anunț de atribuire
SCNA1126200
Termen limită
09.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254098

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NOVA FIT 2000 SRL CUI RO 15178082

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.