Atribuită Anunț de participare

,,Reparatie sistem sub presiune cazane energetice de 1035 t/h” - SE ROVINARI cod CPV 45231111-6.

Număr anunț
SCN1167260
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ENERGOMONTAJ SA (CUI 1555468)
Cod CPV
45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.205.116 RON
Valoare atribuită
2.746.508,50 RON
Data publicării
28.08.2025 08:16
Anunț de atribuire
SCNA1126421
Termen limită
15.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254133

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468

Valoare atribuită

2.746.508,50 RON

din 2.205.116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.