Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat

FURNIZARE CARBURANTI AUTO PE BAZA DE CARDURI

Număr anunț
SCN1167410
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983.500 RON
Valoare atribuită
866.435 RON 11,9% sub estimat
Data publicării
01.09.2025 15:44
Anunț de atribuire
SCNA1126916
Termen limită
11.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254380

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324

Valoare atribuită

866.435 RON

din 983.500 RON estimat 11,9%

Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 117.065 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.