Atribuită Anunț de participare

Acord cadru furnizare reactivi pentru determinarea grupelor sanguine

Număr anunț
SCN1167392
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
VitroBioChem SRL (CUI 13794965)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.280 RON
Valoare atribuită
4.788 RON
Data publicării
01.09.2025 14:22
Anunț de atribuire
SCNA1126986
Termen limită
10.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254457

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VitroBioChem SRL CUI RO 13794965
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAPRO TOP SRL CUI 32730160

Valoare atribuită

4.788 RON

din 2.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.