Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat
Servicii de leasing operational auto pentru un autovehicul in cadrul proiectului “Acasă în siguranță – intervenții specifice pentru reducerea riscului de separare a copilului de familie!”, cod SMIS 326455,implementat în parteneriat cu ASOCIATIA SALVAȚI COPIII
- Număr anunț
- SCN1167455
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- CENTER TEA & CO SRL (CUI 12810230)
- Cod CPV
- 66114000-2 · Servicii de leasing financiar (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.346,36 RON
- Valoare atribuită
- 86.130 RON 13,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.09.2025 16:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1127148
- Termen limită
- 12.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1254483
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI LEASING OPERATIONAL ACASA IN SIGURANTA SMIS 326455.pdf.p7s
- FisaDate_DF1254483.pdf
- FORMULARE LEASING OPERATIONAL ACASA IN SIG, SMIS 326455.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT LEASING OPERATIONAL ACASA IN SIG SMIS 326455.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTER TEA & CO SRL CUI RO 12810230
Valoare atribuită
86.130 RON
din 99.346,36 RON estimat
13,3%
Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 13.216,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.