Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,3% sub estimat
Materiale igiena si intretinere cazarmare
- Număr anunț
- RFD002429
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT VERIAN SRL (CUI 38456153)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.940 RON
- Valoare atribuită
- 76.875 RON 22,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.09.2025 14:56
- Anunț de atribuire
- RFDA002048
- Termen limită
- 15.09.2025 15:00
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini+Necesarul de produse.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1175626.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Instructiuni pentru candidati.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVIDENT VERIAN SRL CUI 38456153
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TARGET POINT SRL CUI RO 21948100
Valoare atribuită
76.875 RON
din 98.940 RON estimat
22,3%
Adjudecat la 77,7% din estimat · economie 22.065 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.