Anulată Anunț de participare

,, FURNIZARE CARBURANTI PENTRU MIJLOACELE DE TRANSPORT ALE CONSILIULUI JUDETEAN GALATI

Număr anunț
SCN1167435
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324.642,12 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
02.09.2025 10:32
Anunț de atribuire
SCNA1126046
Termen limită
01.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254445

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 324.642,12 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Motorina euro 5 marcata, neaccizata 97.038,81 RON Anulat
2 Carburanti (benzina fara plumb si motorina) 227.603,31 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.