Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Achizitie de produse benzina si motorina cu bonuri valorice de carburant auto pentru autovehicule 2025 2026

Număr anunț
SCN1167478
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360.991,76 RON
Valoare atribuită
355.585,14 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
03.09.2025 09:49
Anunț de atribuire
SCNA1126221
Termen limită
15.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254388

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

355.585,14 RON

din 360.991,76 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 5.406,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.