Anulată
Anunț de participare
Contract furnizare Lot 1 Microbuz 8+1 locuri si Lot 2 Autoturism 7 locuri
- Număr anunț
- SCN1167469
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293.995,03 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 03.09.2025 08:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1129056
- Termen limită
- 18.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1254542
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 293.995,03 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Microbuz 8+1 locuri | 185.032,23 RON | Anulat | — |
| 2 | Autoturism 7 locuri | 108.962,80 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ROADHILL AUTOMOTIVE SRL CUI RO15584218
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RMB CASA AUTO TIMISOARA SRL CUI RO 6724860
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RADACINI MOTORS SRL CUI RO 17083558
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.