Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Achiziție lucrări pentru proiectul REVITALIZAREA ȘI REGENERAREA ZONEI URBANE A PARCULUI CAROL I
- Număr anunț
- SCN1167552
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Furnizor / câștigător
- DAVIDE CONSTRUCT SRL (CUI 22291326)
- Cod CPV
- 45112711-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.139.739,87 RON
- Valoare atribuită
- 23.885.452,99 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2025 15:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1128263
- Termen limită
- 22.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1254769
Documente
Documentația de atribuire
- 1 Anexa 1 la Fisa de date-semnat.pdf.p7s
- 2. Caiet de sarcini_licitatie-semnat.pdf.p7s
- 3.1 Formular Propunere tehnica-semnat.pdf.p7s
- 3. Formulare-semnat.pdf.p7s
- AVIZE-semnat.ZIP.p7s
- FisaDate_DF1254769.pdf
- Liste Cantitati-semnat.pdf.p7s
- PTH-semnat.Z01.p7s
- PTH-semnat.ZIP.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DAVIDE CONSTRUCT SRL CUI RO22291326
Asociați 1
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
Terți susținători 1
LEMACONS SRL CUI RO26287387
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Valoare atribuită
23.885.452,99 RON
din 24.139.739,87 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 254.286,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.