Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
EXECUTIE LUCRARI PENTRU INVESTITIA “ Creșterea eficienței energetice a infrastructurii de iluminat public 3 în Orașul Comănești, județul Bacău”
- Număr anunț
- SCN1167551
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.285.204,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.192.604,79 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2025 15:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1135770
- Termen limită
- 19.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1254767
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Subcontractanți 1
URBIOLED SRL CUI 32614831
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RAC CONSTRUCT MORENI SRL CUI 28226645
Valoare atribuită
2.192.604,79 RON
din 2.285.204,08 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 92.599,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.