Atribuită Anunț de participare

Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator U. M. C. Motru - Sector Husnicioara

Număr anunț
SCN1167541
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
TRANSPORT PRESTARI SERVICII CU UTILAJE TERASIERE MEHEDINTI SA (CUI 9824545)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430.508 RON
Valoare atribuită
430.508 RON
Data publicării
04.09.2025 15:21
Anunț de atribuire
SCNA1126188
Termen limită
15.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254715

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

430.508 RON

din 430.508 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.