Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
PRODUS BIOCID GRUPA PRINCIPALA I, TIP PRODUS 2,4 (PRODUS CLORIGEN)
- Număr anunț
- CN1085224
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182.400 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172411
- Termen limită
- 14.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 577527-2025
- Documentație de atribuire
- DF1254499
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GB INDCO S.R.L. CUI RO 10421821
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNIMEDIK IMPEX SRL CUI RO 30410916
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
G & M 2000 SRL CUI RO 4057646
Valoare atribuită
0 RON
din 182.400 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 182.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.