Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Stivuitor diesel cu tracțiune integrală de tip 4WD

Număr anunț
SCN1167565
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02384 (CUI 13683878)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
42418000-9 · Utilaje de ridicare, de manipulare, de incarcare sau de descarcare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369.421 RON
Valoare atribuită
369.200 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
05.09.2025 06:59
Anunț de atribuire
SCNA1125556
Termen limită
12.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254706

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

369.200 RON

din 369.421 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 221 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.