Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,1% sub estimat

Achizitie sare gema industriala (pentru drumuri) vrac granulatia 0-8 mm

Număr anunț
SCN1167634
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE TOPLIŢA (CUI 38585484)
Furnizor / câștigător
NIVIDAMA SRL (CUI 12244114)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
678.600 RON
Valoare atribuită
453.700 RON 33,1% sub estimat
Data publicării
08.09.2025 12:01
Anunț de atribuire
SCNA1127037
Termen limită
22.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254687

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NIVIDAMA SRL CUI RO 12244114
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TOPSIM SRL CUI RO21549460
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CEGRIAS SRL CUI 26684751

Valoare atribuită

453.700 RON

din 678.600 RON estimat 33,1%

Adjudecat la 66,9% din estimat · economie 224.900 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.