Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat

Execuţia lucrărilor de specialitate în cadrul proiectului ,,Amenajare și dotare locuri de joacă și spații de agrement în cartierele de locuințe - etapa 1”

Număr anunț
SCN1167713
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
S.O.S. SEPTEMBER INOVATION S.R.L. (CUI 40643846)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.695.723,37 RON
Valoare atribuită
1.357.015,37 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
09.09.2025 15:31
Anunț de atribuire
SCNA1128706
Termen limită
01.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255126

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SPEEDY GREEN SRL CUI RO23836421
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
IMPULS TRAFIC SRL CUI RO32888659
Asociați 1
ART DECOR SRL CUI RO 14808961

Valoare atribuită

1.357.015,37 RON

din 1.695.723,37 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 338.708 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.