Atribuită Anunț de participare

Echipamente de testare distructiva si nedistructiva pentru materiale si elemente de construcții

Număr anunț
CN1085331
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
SPECTROMAS S.R.L. (CUI 15338272)
Cod CPV
38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423.400 RON
Valoare atribuită
423.400 RON
Data publicării
09.09.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1157688
Termen limită
09.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
587035-2025
Documentație de atribuire
DF1254699

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPECTROMAS S.R.L. CUI 15338272

Valoare atribuită

423.400 RON

din 423.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.