Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Contract de furnizare ingrasaminte chimice complexe

Număr anunț
SCN1167691
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA SIMNIC-CRAIOVA (CUI 3078896)
Furnizor / câștigător
CEASIS IMPEX SRL (CUI 14404211)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546.000 RON
Valoare atribuită
543.690 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
09.09.2025 09:21
Anunț de atribuire
SCNA1126955
Termen limită
22.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1254718

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEASIS IMPEX SRL CUI 14404211
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

543.690 RON

din 546.000 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.310 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.