Atribuită
Anunț de participare
Gaz cromatograf cu gazeificator
- Număr anunț
- SCN1167678
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Petrosani (CUI 4374849)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 38432210-7 · Cromatografe de gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182.205,90 RON
- Valoare atribuită
- 182.205 RON
- Data publicării
- 09.09.2025 08:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1127380
- Termen limită
- 24.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1254900
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini Gaz cromatograf cu gazeificator.pdf
- Draft Contract furnizare produse.docx
- FisaDate_DF1254900.pdf
- fisa de date Gaz cromatograf cu gazeificator.pdf
- Fise tehnice Gaz cromatograf cu gazeificator.docx
- Formulare_Univ Petrosani.docx
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 14125527
Valoare atribuită
182.205 RON
din 182.205,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro