Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat
FURNIZARE ECHIPAMENTE DE SPORT PENTRU DOTAREA SCOLII GIMNAZIALE NR. 1 DIN MUNICIPIUL CAREI
- Număr anunț
- SCN1167675
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL (CUI 27181987)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.325 RON
- Valoare atribuită
- 98.419 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 09.09.2025 06:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1127296
- Termen limită
- 22.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1254791
Documente
Documentația de atribuire
- CS-echip.de sport.pdf.p7s
- Echip. de sport-Anexa 1.odt.p7s
- FisaDate_DF1254791.pdf
- FT-echip.sport-Anexa 2.odt.p7s
- Model Contract.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INTER SPORT S.R.L. CUI RO 17383695
Valoare atribuită
98.419 RON
din 106.325 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 7.906 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.