Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie Sistem de gratare si vana stavilar pentru SPR 1 - Rosbach
- Număr anunț
- SCN1167758
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES SRL (CUI 31364907)
- Cod CPV
- 44131000-7 · Camere de colectare a apelor reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.091.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.088.358 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2025 15:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1127727
- Termen limită
- 30.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1254905
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini pentru anunt.pdf.p7s
- FisaDate_DF1254905.pdf
- Model contract.pdf.p7s
- Modele FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES SRL CUI 31364907
Valoare atribuită
1.088.358 RON
din 1.091.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.642 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.