Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,7% sub estimat
“Vopsea albă pentru marcaje rutiere, microbile de sticlă reflectorizante (vopsea monocomponentă, bicomponentă, diluant)”
- Număr anunț
- SCN1167754
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- METALBAC & FARBE S.R.L. (CUI 6699774)
- Cod CPV
- 44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315.000 RON
- Valoare atribuită
- 246.616 RON 21,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2025 15:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1127278
- Termen limită
- 22.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255118
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METALBAC & FARBE S.R.L. CUI RO6699774
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SWARCO VICAS S.R.L. CUI RO 916670
Valoare atribuită
246.616 RON
din 315.000 RON estimat
21,7%
Adjudecat la 78,3% din estimat · economie 68.384 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.