Atribuită
Anunț de participare
Drept de utilizare abonament pachet software Enrollment for Education Solutions Microsoft 365 A3 pentru activități didactice universitare
- Număr anunț
- SCN1167817
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- NET BRINEL SA (CUI 5800900)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440.625 RON
- Valoare atribuită
- 493.552,50 RON
- Data publicării
- 11.09.2025 15:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1127041
- Termen limită
- 22.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255189
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1255189.pdf
- Formulare .doc (5).doc.p7s
- Instructiuni catre ofertanti(1).docx.p7s
- model acord cadru servicii.doc.p7s
- model contract subsecvent servicii software.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXPERT IT S.R.L. CUI RO 22129422
Valoare atribuită
493.552,50 RON
din 440.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro