Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Furnizare Statie automata de spalare – 1 buc.

Număr anunț
SCN1167813
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
EUROCLEANER SERVICE & ENGINEERING S.R.L. (CUI 27958200)
Cod CPV
42716110-2 · Echipament de spalare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470.000 RON
Valoare atribuită
468.835 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
11.09.2025 15:15
Anunț de atribuire
SCNA1127007
Termen limită
22.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255074

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

468.835 RON

din 470.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.165 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.