Atribuită
Anunț de participare
Inchiriere vehicule pentru transport persoane cu sofer
- Număr anunț
- SCN1167812
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- BLASOVA SRL (CUI 2548132)
- Cod CPV
- 60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.008 RON
- Valoare atribuită
- 200.008 RON
- Data publicării
- 11.09.2025 15:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1126755
- Termen limită
- 26.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255158
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1255158.pdf
- Formulare servicii-semnat.doc.p7s
- Proiect contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLASOVA SRL CUI RO 2548132
Valoare atribuită
200.008 RON
din 200.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro