Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,0% sub estimat

Achizitie echipamente de laborator

Număr anunț
SCN1167777
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM SRL (CUI 21897589)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377.600 RON
Valoare atribuită
154.689,08 RON 59,0% sub estimat
Data publicării
11.09.2025 08:47
Anunț de atribuire
SCNA1126977
Termen limită
23.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255116

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 377.600 RON Adjudecat: 154.689,08 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat pentru determinarea punctului de congelare a laptelui 69.000 RON
2 Aparat distilare azot amoniacal 59.100 RON Anulat
3 Echipament pentru determinarea celulelor somatice 98.300 RON Anulat
4 Sistem pentru extractie grasimi alimente 59.100 RON
5 Microscop trinocular 50.000 RON GLOBAL SOURCE M.R.K. 39.459 RON ↓21,1%
6 Aparat pentru apa bidistilata 34.700 RON NITECH 32.700 RON ↓5,8%
7 pH-metru 7.400 RON LABORATORIUM 82.530,08 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

154.689,08 RON

din 377.600 RON estimat 59,0%

Adjudecat la 41,0% din estimat · economie 222.910,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.