Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Execuție lucrări pentru proiectul „Asfaltare de drumuri comunale și străzi în comuna Crăciunești, județul Mureș”
- Număr anunț
- SCN1167874
- Autoritate contractantă
- Comuna Craciunesti (CUI 4323187)
- Furnizor / câștigător
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI 9478840)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.277.350 RON
- Valoare atribuită
- 8.996.997,72 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.09.2025 15:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1127286
- Termen limită
- 01.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255282
Documente
Documentația de atribuire
- 02 Modele formulare Craciunesti.docx.p7s
- 04 Instructiuni catre Ofertanti Craciunesti semnat.pdf
- 05 Caiet de sarcini_Lucrari Craciunesti semnat.pdf
- 06 CONTRACT LUCRARI Craciunesti semnat.pdf
- 07 Contract LUCRARI CGI Craciunesti semnat.pdf
- 08 Contract LUCRARI CS Craciunesti semnat.pdf
- 09 Memoriu PT semnat.pdf
- 10 Caiete de sarcini semnat.pdf
- 11 Piese desenate semnat.pdf
- 12 Liste de cantitat OK semnat.pdf
- 13 Referat de verificare PT semnat.pdf
- FisaDate_DF1255282.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LANDMANIA SRL CUI RO 25479767
Valoare atribuită
8.996.997,72 RON
din 9.277.350 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 280.352,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.