Atribuită
Anunț de participare
Combustibil auto tip benzina fara plumb 95 si motorina Euro 5 pe baza de bonuri valorice, cod CPV 09134200-9
- Număr anunț
- SCN1167863
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291.450 RON
- Valoare atribuită
- 566.834,21 RON
- Data publicării
- 12.09.2025 13:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1126368
- Termen limită
- 23.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255356
Documente
Documentația de atribuire
- 1.836_241_11.09.CS 2025.pdf.p7s
- 3. formulare_of_tehnica_ of_financiara_ 2025 .pdf.p7s
- 4.1. model acord cadru furnizare.pdf.p7s
- 4.2. model cntract subs. produse.pdf.p7s
- FisaDate_DF1255356.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Valoare atribuită
566.834,21 RON
din 291.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro