Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
ACHIZIŢIE CARBURANT MOTORINA EURO 5 SI BENZINA CO95 , PRIN SISTEMUL CARD
- Număr anunț
- SCN1167884
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMITRESTI (CUI 4297690)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 678.571,20 RON
- Valoare atribuită
- 670.296 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2025 08:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1126934
- Termen limită
- 22.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255309
Documente
Documentația de atribuire
- 11 Contract subsecvent carburant .docx.p7s
- Acord cadru Carburant varianta 2 bun (1).doc.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1255309.pdf
- Formulare bun.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Valoare atribuită
670.296 RON
din 678.571,20 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 8.275,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.