Anulată Anunț de participare

Furnizare VIDEOPROIECTOARE CUP

Număr anunț
SCN1167921
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421.372 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
15.09.2025 15:31
Anunț de atribuire
SCNA1127397
Termen limită
30.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255395

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 421.372 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare Videoproiector minim 3300 lumeni, Ecran proiecție ele… 418.350 RON Anulat
2 Furnizare VIDEOPROIECTOR minim 3700 lumeni, ECRAN PROIECTIE ELE… 3.022 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.