Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii poștale de distribuire a corespondenței - facturi, notificări și alte documente
- Număr anunț
- SCN1167959
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.499.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2025 14:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1128079
- Termen limită
- 07.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255469
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.rar.p7s
- Draft contract procedura servicii postale-2025.PDF.p7s
- FisaDate_DF1255469.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. CUI RO 427410
Valoare atribuită
1.499.000 RON
din 1.500.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.