Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 63,3% sub estimat

Materiale de curatenie

Număr anunț
SCN1006524
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259.779,50 RON
Valoare atribuită
95.293,01 RON 63,3% sub estimat
Data publicării
02.07.2018 11:10
Anunț de atribuire
SCNA1006655
Termen limită
11.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013838

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (11)

Estimat: 191.702 RON Adjudecat: 95.293,01 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Soluție universala curatat pardoseli, bidon 5L 37.235 RON B.N.BUSINESS S.R.L. 17.513,99 RON ↓53,0%
3 Detergent automat, punga 2 kg 9.950 RON B.N.BUSINESS S.R.L. 6.089,40 RON ↓38,8%
5 Detergent lichid rufe albe, flacon 1.5L ± 0.04 ML 2.700 RON Anulat
11 Pasta curatare vase, 400 gr 11.165 RON METRO CASH & CARRY ROMANIA S.R.L. 5.866,70 RON ↓47,5%
12 Crema de curatat universala cu inalbitor, 750 ml /flacon 19.182 RON B.N.BUSINESS S.R.L. 7.864,62 RON ↓59,0%
16 Solutie cuptoare aragaz cu pulverizator, 500 ml 11.280 RON INEDIT CLEAN TOTAL 5.865,60 RON ↓48,0%
17 Solutie curatat geamuri + alcohol, flacon 500 ml 8.160 RON INEDIT CLEAN TOTAL 3.312 RON ↓59,4%
21 Soluție dezinfectanta, bidon 5L. 34.314 RON INCREMENTAL S.R.L. 14.809,20 RON ↓56,8%
22 Gel solutie pentru curatarea toaletei, flacon 750 ml 11.835 RON INCREMENTAL S.R.L. 9.862,50 RON ↓16,7%
24 Solutie indepartat depunerile de calcar, sapun, rugina si murda… 29.256 RON B.N.BUSINESS S.R.L. 12.084 RON ↓58,7%
30 Sapun pentru hotel, 15 – 20 gr, Sampon de par, plic 7 – 10 ml … 16.625 RON DELTA MOBIL SRL 12.025 RON ↓27,7%

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
INCREMENTAL SRL CUI RO 8024730
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
DELTA MOBIL SRL CUI RO 16849062
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
INEDIT CLEAN TOTAL CUI RO34397550
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

95.293,01 RON

din 259.779,50 RON estimat 63,3%

Adjudecat la 36,7% din estimat · economie 164.486,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.