Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat

Autoutilitara cu masa maxima autorizata de 3,5 tone si cabina dubla

Număr anunț
SCN1167982
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Furnizor / câștigător
AUTO PADOVA SRL (CUI 18646692)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297.520,66 RON
Valoare atribuită
275.874 RON 7,3% sub estimat
Data publicării
17.09.2025 08:28
Anunț de atribuire
SCNA1127144
Termen limită
29.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255429

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO PADOVA SRL CUI RO18646692
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

275.874 RON

din 297.520,66 RON estimat 7,3%

Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 21.646,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.