Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,5% sub estimat

Achizitie dotari materiale în cadrul proiectului "REABILITARE TERMICA SI MODERNIZARE CENTRU PENTRU TINERET, ORAS TITU"

Număr anunț
SCN1167981
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676.661 RON
Valoare atribuită
504.355 RON 25,5% sub estimat
Data publicării
17.09.2025 08:25
Anunț de atribuire
SCNA1134657
Termen limită
03.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255540

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MANGUSTA SRL CUI RO 18955531
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ITG ONLINE SRL CUI RO 34198965
Terți susținători 1

Valoare atribuită

504.355 RON

din 676.661 RON estimat 25,5%

Adjudecat la 74,5% din estimat · economie 172.306 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.