Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Achiziția de "Echipamente medicale"
- Număr anunț
- SCN1168048
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- ESOMED SOLUTION S.R.L. (CUI 37326139)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188.429,73 RON
- Valoare atribuită
- 186.093 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2025 09:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1127604
- Termen limită
- 29.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255582
Documente
Documentația de atribuire
- 02.Caiet de Sarcini echipamente medicale_signed.pdf
- 03.Modele formulare rev 2.docx.p7s
- 04.Model-Contract-achizitie.docx.p7s
- FisaDate_DF1255582.pdf
- Specificatii tehnice echipamente medicale.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 188.429,73 RON Adjudecat: 186.093 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | APARAT ANESTEZIE | 169.421,48 RON | Esomed Solution Srl-D | 169.421 RON |
| 2 | ELECTROCARDIOGRAF | 9.917,35 RON | S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. | 9.343 RON ↓5,8% |
| 3 | PISTOL BIOPSIE | 9.090,90 RON | MEDICAL GRUP | 7.329 RON ↓19,4% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ESOMED SOLUTION S.R.L. CUI 37326139
Subcontractanți 1
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Valoare atribuită
186.093 RON
din 188.429,73 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 2.336,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.