Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
Servicii dezvoltare platformă software in cadrul proiectului ,,ROMD00389 – CROSS2MAP Interactive online map to promoting sustainable tourism in Galați County and Southern Development Region of Republic of Moldova’’
- Număr anunț
- SCN1168047
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- THECON SRL (CUI 19302026)
- Cod CPV
- 72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371.900 RON
- Valoare atribuită
- 349.586 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2025 09:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1127312
- Termen limită
- 30.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255632
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1255632.pdf
- Formular de oferta financiara-semnat.docx.p7m
- Formulare DIVERSE-semnat.docx.p7m
- Formular propunere financiara-semnat.xlsx.p7m
- Formular Propunere tehnica-semnat.docx.p7m
- Model contract servicii-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THECON SRL CUI RO19302026
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LEPLACE GLOBAL CUI 39880512
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AI STM LEARNING CUI 46707418
Valoare atribuită
349.586 RON
din 371.900 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 22.314 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.