Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Masina de spalat automata pentru 2 endoscoape simultan - 1 bucata
- Număr anunț
- SCN1168029
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- LOGARITM SRL (CUI 16589167)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.500 RON
- Valoare atribuită
- 97.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2025 07:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1126503
- Termen limită
- 29.09.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255633
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Model - Propunere tehnica produse.docx.p7s
- Caiet de sarcini masina de spalat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1255633.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract.doc (1).doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGARITM SRL CUI RO 16589167
Subcontractanți 1
REGIO MED SRL CUI RO 31388540
Valoare atribuită
97.000 RON
din 97.500 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.