Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Proiectare si executie – Reabilitarea si modernizarea Gradinitei cu program normal Bucinisu Mic, judetul Olt
- Număr anunț
- SCN1020814
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUCINISU (PRIMARIA BUCINISU) (CUI 4491202)
- Furnizor / câștigător
- TECON CONSTRUCT S.R.L. (CUI 18449283)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460.515,83 RON
- Valoare atribuită
- 446.283,44 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2018 19:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1020481
- Termen limită
- 01.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025326
Documente
Documentația de atribuire
- 101.Formulare Contract model.doc.p7s
- 103.Caiet-sarcini_GPN.pdf.p7s
- DALI-GPN-Bucinisu.zip.p7s
- FisaDate_DF1025326.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TECON CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 18449283
Asociați 1
ECO INFO CUI RO14930640
Valoare atribuită
446.283,44 RON
din 460.515,83 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 14.232,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.