Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Infiintarea si dotarea unei gradinite in comuna Cuza Voda, judetul Calarasi
- Număr anunț
- SCN1020808
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (PRIMARIA CUZA VODA, JUDETUL CALARASI) (CUI 3796896)
- Furnizor / câștigător
- PHOENIX - PROD SRL (CUI 10089898)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.874.950,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.872.800 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2018 18:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1011248
- Termen limită
- 01.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028049
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Contract de proiectare şi execuţie lucrări.docx.p7s
- 6. FORMULARE.pdf.p7s
- Caietul de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028049.pdf
- gradinita Calarasii Vechi - caiet de sarcini.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PHOENIX - PROD SRL CUI RO 10089898
Valoare atribuită
1.872.800 RON
din 1.874.950,88 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.150,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.