Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,5% sub estimat
ACHIZITIE ANTISEPTICE SI DEZINFECTANTI
- Număr anunț
- SCN1168091
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.200 RON
- Valoare atribuită
- 14.692,80 RON 62,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.09.2025 07:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1129215
- Termen limită
- 29.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255687
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 14.692,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DEZINFECTANT DE NIVEL INALT (DISPOZITIV MEDICAL) PENTRU CURATAR… | — | SANTOMED IMPEX S.R.L | 9.800 RON |
| 2 | DEZINFECTANT DE NIVEL MEDIU (DISPOZITIV MEDICAL) PENTRU CURATAR… | — | B.BRAUN MEDICAL SRL | 4.892,80 RON |
| 3 | SĂPUN ANTISEPTIC LICHID PENTRU DEZINFECȚIA IGIENICA A MAINILOR,… | — | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Valoare atribuită
14.692,80 RON
din 39.200 RON estimat
62,5%
Adjudecat la 37,5% din estimat · economie 24.507,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.