Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
„Dotarea serviciilor publice în Comuna Botiz, Judeţul Satu Mare”
- Număr anunț
- SCN1020791
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOTIZ (CUI 3896615)
- Furnizor / câștigător
- PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI 26271674)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.209,94 RON
- Valoare atribuită
- 195.878,07 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2018 17:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1010121
- Termen limită
- 31.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027779
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1027779.pdf
- Formulare ofertant utilaj Botiz.doc.p7s
- Formulat contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PANAGROTEH SERVICE SRL CUI RO26271674
Valoare atribuită
195.878,07 RON
din 201.209,94 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 5.331,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.