Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Contract Sectorial de Servicii de Asigurări
- Număr anunț
- SCN1168177
- Autoritate contractantă
- Oradea Transport Local SA (CUI RO63483)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.230 RON
- Valoare atribuită
- 35.472 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.09.2025 19:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1126383
- Termen limită
- 03.10.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1255912
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini asigurari.docx.p7s
- FisaDate_DF1255912.pdf
- Formulare asigurari.docx.p7s
- Model de contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
35.472 RON
din 36.230 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 758 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.