Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Masă de operație ortopedie-traumatologie (inclusiv instalare și punere în funcțiune)

Număr anunț
SCN1168153
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33192230-3 · Mese de operatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692.140,50 RON
Valoare atribuită
690.465,26 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
22.09.2025 11:31
Anunț de atribuire
SCNA1132169
Termen limită
07.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255588

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824

Valoare atribuită

690.465,26 RON

din 692.140,50 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.675,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.