Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat

Execuție lucrări aferente proiectului " MODERNIZARE DRUM COMUNAL DC 90 IN COMUNA MIHAI BRAVU, JUDETUL GIURGIU "

Număr anunț
SCN1168152
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI BRAVU (CONSILIUL LOCAL) (CUI 5246198)
Furnizor / câștigător
MIDA DRUM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39232189)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.603.099,75 RON
Valoare atribuită
2.498.608,89 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
22.09.2025 10:44
Anunț de atribuire
SCNA1129626
Termen limită
13.10.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255814

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.498.608,89 RON

din 2.603.099,75 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 104.490,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.